Прекрасно место во срцето на Дебар Маало со богато минато и големо искуство

Место кое успеа да ги обедини љубителите на морската храна и да го донесе свежиот морски воздух во нашиот град.

image

Погледнете го амбиентот во нашиот ресторан во 360!

Погледни
image

Погледнете го нашето мени и повелете во срцето на градот

МЕНИ
image

Нови менија за најмладите со вклучени боенки за незаборавни мигови

Прочитај повеќе

Мени

Риби

 • Орада 650 ден
 • Бранцин 650 ден
 • Пастрмка 1000 ден
 • Дива орада 2900 ден
 • Див Бранцин 3200 ден
 • Лосос на жар 2100 ден
 • Туна 2300 ден

Морски специјалитети

 • Ракчиња во Бузара сос 450 ден
 • Филе Орада во сос од шафран и ракчиња 750 ден
 • Ракови на жар 1000 ден
 • Коктел од морски плодови 2300 ден
 • Лосос во шампањ сос 590 ден
 • Октопод на жар 790 ден

Ракија

 • Жолта лозова - Тиквеш 60 ден
 • Жолта лозова - Тиквеш ВС 80 ден
 • Марков Манастир - Сковин 100 ден
 • Грапа 100 ден
 • Мастика 60 ден

Ве очекуваме

ВАШИТЕ МИСЛЕЊА И КРИТИКИ

 • image Викторија Јордановска Браво за новото мени!
 • image Јован Митровски Амбиентот и музиката се на завидно ниво. Секоја чест за Фрути ди Маре..